Aktualności

Zobacz wszystkie
09 kwietnia 2024

Zapraszamy wystawców na kiermasz handlowy ŚTB

W dniach 14-16 czerwca 2024, w ramach Święta Trzech Braci na terenie ulicy Stary Targ i ulicy Głębokiej w Cieszynie będzie się odbywał kiermasz handlowy (gastronomiczny i rękodzieła), którego organizatorem jest Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy". Serdecznie zachęcamy wystawców (przedsiębiorców i rękodzielników) prowadzących swoją działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, do udziału w kiermaszu!

Organizator udostępnia przestrzeń pod stoiska handlowe, strefę gastronomiczną i strefę zabaw dla dzieci. Dzierżawa powierzchni pod stoiska podczas Święta Trzech Braci odbywa się na podstawie umów dzierżawy wg. cennika zamieszczonego w regulaminie dzierżawy pod stoiska handlowe dostępnego do pobrania poniżej. Podstawą do rozpatrzenia wniosku o przyjęcie do grona Wystawców jest przesłanie na adres dor@domnarodowy.pl druku "zgłoszenia na kiermasz handlowy", który można pobrać poniżej, lub otrzymać w sekretariacie Domu Narodowego. Dalsze informacje są udzielane pod nr tel. 602 784 374 (Dział Organizacyjny). 

PLIKI DO POBRANIA:

Zgłoszenia będą rozpatrywane od dnia 2 maja 2024. O przyjęciu na kiermasz decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie wyłączne prawo decyzji o pierwszeństwie w zawarciu umów. Organizatorowi przysługuje również prawo odmowy przyjęcia na kiermasz bez podania przyczyny.

 

Powrót