Aktualności

Zobacz wszystkie
15 czerwca 2022

Piątkowe i sobotnie koncerty S3B bezpłatne

Święto Trzech Braci – koncerty w piątek i sobotę jednak bezpłatne

Zaplanowane na piątek i sobotę (24 i 25 czerwca) koncerty w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków będą bezpłatne. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc, wejściówki będą wydawane w chwili wchodzenia na teren lodowiska.

Odpowiadając na społeczne oczekiwania dyrektor Cieszyńskiego Ośrodka Kultury „Dom Narodowy” Adam Cieślar podjął decyzję o zmianie charakteru koncertów zaplanowanych na 24 i 25 czerwca na scenie na lodowisku. – Wsłuchując się w głosy mieszkańców, podjąłem decyzję, że odbywające się piątek i w sobotę w ramach Święta Trzech Braci koncerty, będą bezpłatne. Układając na nowo budżet tego wydarzenia, oszczędności będziemy szukać na zaplanowanych jesienią projektach – wyjaśnia Adam Cieślar i dodaje: - Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc na lodowisku, wejściówki będą wydawane w chwili wchodzenia na teren lodowiska.

Osobom, które zakupiły bilety na koncerty odbywające się we wspomniane dwa dni, pieniądze zostaną zwrócone w ciągu najbliższych dni. Osobom, które zakupiły karnet, zostanie zwrócone 50% jego wartości. Warto podkreślić, że osoby, które nabyły bilet będą miały pierwszeństwo w odbiorze wejściówek. Natomiast cały czas można kupować bilety na występ zespołu Kult, zaplanowany 26 czerwca.

 

Powrót