Informacje

Nazwa:
Spektakl Dwoje na Huśtawce / Dereszowska, Roznerski
Miejsce:
Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie
Data:
2022-06-05 18:00 -
Miejsce:
Teatr im. Adama Mickiewicza w Cieszynie
Opis:

Cieszyński Ośrodek Kultury zaprasza na adaptację sztuki Williama Gibsona "Dwoje na huśtawce" w wykonaniu Anny Dereszowskiej i Mikołaja Roznerskiego. Spektakl odbędzie się w niedzielę 5 czerwca 2022 r. o godzinie 18:00 w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie.
Bilety w cenie 100/80/50 zł będą dostępne online na stronie www.bilety.teatr.cieszyn.pl lub w kasie Teatru im. Adama Mickiewicza w Cieszynie

DWOJE NA HUŚTAWCE

OBSADA:

  • Anna Dereszowska
  • Mikołaj Roznerski

Słodko-gorzka komedia romantyczna o parze młodych, zagubionych ludzi. Romantyczna, zabawna i przejmująca historia dwójki nieznajomych. Trafiają na siebie w przełomowych momentach swojego życia. Ona – tancerka, on – prawnik. Oboje zmagają się z silnymi emocjami, sprzecznymi marzeniami i pragnieniami. Ich życia przypominają huśtawkę rozbujaną pomiędzy skrajnościami. Czy coś ich połączy? W dwie skrajnie różne osobowości w spektaklu Dwoje na huśtawce wcielają się Anna Dereszowska i Mikołaj Roznerski. To opowieść o tęsknocie, miłości i poszukiwaniach własnej ścieżki wśród życiowych dylematów. Pełnej wzruszeń historii cały czas towarzyszy dobry humor.

Czas trwania: 2 godziny 15 minut z przerwą.
Wróć do listy