Informacje

Nazwa:
WYDARZENIE ODWOŁANE / Najwyższe szczyty Afryki / podróże za 5 zł
Miejsce:
Dom Narodowy
Data:
2020-12-10 18:00 - 2020-12-10 20:00
Miejsce:
Dom Narodowy
Opis:
Wydarzenie odwołane
W związku z zarządzeniem ograniczającym działalność instytucji kultury, planowane na 10 grudnia spotkanie z Robertem Gondkiem zostaje ODWOŁANE. Wpłaty dokonane za bilety zakupione przez internetową platformę sprzedaży zostaną automatycznie zwrócone na konta bankowe.
 
Podróże za 5 zł!
 
Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" - COK zaprasza na spotkanie w cyklu pt. "Podróże za 5 zł". W wirtualną podróż po najwyższych szczytach Afryki zabierze nas podróżnik Robert Gondek autor projektu W drodze na najwyższe szczyty Afryki. W drodze na najwyższe szczyty Afryki to projekt Roberta Gondka, który ma na celu zdobycie najwyższych szczytów/miejsc w każdym afrykańskim kraju. Do zdobycia jest 56 szczytów, a wliczając w to terytoria zależne położone wokół kontynentu afrykańskiego jest ich aż 66. Za konsekwencję w realizacji projektu podczas XIX edycji Kolosów (największego festiwalu podróżniczego w Polsce) otrzymał wyróżnienie w kategorii WYCZYN ROKU 2016.
 
  • czwartek, 10 grudnia 2020 r.
  • godz. 18.00
  • Dom Narodowy
  • wstęp: 5 zł - bilety będą dostępne w internetowej sprzedaży na stronie www.domnarodowy.pl
 
Spotkanie odbędzie się zgodnie z aktualnymi obostrzeniami i zasadami organizowania wydarzeń w związku z epidemią.Wróć do listy