Informacje

Nazwa:
Wiek Adaline - Wakacyjne Kadry - 26.07.2024
Miejsce:
Rynek Cieszyn
Data:
2024-07-26 21:30 -
Miejsce:
Rynek Cieszyn
Opis:

 

Piątek na cieszyńskim rynku razem z kinem plenerowym Wakacyjne Kadry!


Lato to czas, kiedy długie, ciepłe wieczory aż proszą się o spędzenie ich na świeżym powietrzu. Dlatego mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie – Wakacyjne Kadry, czyli nasze letnie kino plenerowe!
Zapraszamy wszystkich miłośników kina na seanse pod gołym niebem. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo filmowych hitów, które umilą letnie wieczory w gronie rodziny i przyjaciół.

  • Kiedy? W piątek - 26.07.2024

  • Gdzie? Rynek w Cieszynie

  • O której? 21:30

 

26.07.2024 - 21:30 - Wiek Adaline
reż. Lee Toland Krieger, USA 2015 / dramat, romans

 

Urodzona na początku XX wieku piękna Adaline jako dwudziestolatka ulega wypadkowi, na skutek którego przestaje się starzeć. To co wydaje się spełnieniem marzeń o nieśmiertelności, z czasem przynosi dramatyczne konsekwencje. Adaline musi się ukrywać przed władzami, które chcą poddać ją eksperymentom. Wciąż podróżując, zmieniając tożsamość traci kontakt z najbliższymi, którzy starzeją się na jej oczach. Ta pełna przygód i dramatycznych wydarzeń podróż przez życie Adaline trwa przez cały niemal XX wiek. To życie jest fantastycznie wręcz interesujące, kolorowe, niezwykłe ale także bardzo samotne. W końcu Adaline znajduje miłość, dla której warto wyrzec się nawet nieśmiertelności. Ale czy to możliwe?

 


Cały program:
https://tinyurl.com/WakacyjneKadry2024

Projekcje odbywają się zawsze po zmroku, w lipcu w okolicach godz. 21:30, a w sierpniu około 21:00. Zapraszamy na cieszyński rynek!

Nasze kino plenerowe to świetna propozycja dla wszystkich – rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół, a także dla tych, którzy lubią spędzać czas w towarzystwie innych miłośników kina. Przyjdźcie i cieszcie się filmowym wieczorem w wyjątkowym otoczeniu.
Nie zapomnijcie zabrać koców i dobrego humoru! Czekają na Was wygodne leżaki i niesamowita atmosfera. 

Wakacyjne Kadry 2024 organizowane są w ramach projektu "Cieszyn ReAnimacja". Celem projektu jest przywrócenie dla działań kulturalnych centrum Miasto Cieszyn poprzez organizowanie cyklu wydarzeń - koncertów i spektakli z udziałem lokalnych artystów, a także w przestrzeni miejskiej, a także pokazów filmowych na rynku. Więcej szczegółów niedługo! Do zobaczenia w Kulturze. Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Kultura-Interwencje.

Do zobaczenia na Wakacyjnych Kadrach! 

 
Wróć do listy