Informacje

Nazwa:
WARP TRAVELERS - BERBARD MASELI X DJ EPROM
Miejsce:
Dom Narodowy
Data:
2023-11-17 18:00 -
Miejsce:
Dom Narodowy
Opis:

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza na koncert wyjątkowego duetu! Dwaj artyści z zupełnie innych światów muzycznych. Pierwszy, to genialny jazzman, najbardziej rozpoznawalny w Polsce wibrafonista, aranżer, producent muzyczny i wykładowca akademicki – Bernard Maseli. Drugim jest DJ Eprom – czołowy polski DJ, raper i producent, właściciel czterech „Fryderyków”. Razem wystąpią w Cieszynie jako WARP TRAVELERS - projekt eksplorujący brzmienia elektroniczne, akustyczne, jazz i hip-hop. Nietuzinkowi twórcy zapraszają nas w szalony muzyczny lot, podczas którego każdy odnajdzie dla siebie coś wyjątkowego.

WARP TRAVELERS
Bernard Maseli X DJ Eprom

  • piątek, 17 listopada 2023 r.
  • godz. 18:00
  • Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy"
  • bilety w cenie 30 zł dostępne online (poniżej) lub w stacjonarnie w kasie Cieszyńskiego Ośrodka Kultury w godzinach pracy

BERNARD MASELI
karierę na polskiej scenie jazzowej rozpoczął w 1985 roku wraz z zespołem Walk Away na festiwalu Jazz nad Odrą, gdzie zdobył główną nagrodę jako solista, a zespół pierwsze miejsce w swojej kategorii. Wraz z formacją nagrał dziesięć płyt i brał udział w największych festiwalach jazzowych w kraju i za granicą, takich jak m.in. Jazz Jamboree w Warszawie, Jak-Jazz w Indonezji. Współpracuje z największymi gwiazdami estrady, do których należą: Kuba Badach, Dean Brown, Urszula Dudziak, Anna Maria Jopek, Mike Stern. Brał także udział we wspólnej trasie koncertowej z legendarnym trębaczem Milesem Davisem. Od kilkunastu lat zajmuje pierwsze miejsce w kategorii wibrafon miesięcznika Jazz Forum. Profesor B. Maseli jest wykładowcą na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach.

DJ EPROM
urodzony w Jastrzębiu Zdroju w sercu Górnego Śląska, znany także jako Sztigar Bonko, czołowy inżynier dźwięku, Mistrz Świata DJ-ów, producent muzyczny. Członek zespołów Flapjack, Kaliber44, Warp Travelers oraz Wzgórze Ya-Pa 3. Współtworzy formację Modulators. Współpracuje m.in. z takimi artystami jak Bernard Maseli, Grubson, Fisz Emade, Krzysztof Zalewski, Brodka, Organek, Robert Cichy, Wojtek Mazolewski, 1988 czy D-Styles. Właściciel analogowego studia Eprom Sounds, którego realizacje z zakresu produkcji miksu i masteringu zdobywają uznanie rynku muzycznego w postaci Złotych i Platynowych płyt. Pięciokrotny zdobywca nagrody Fryderyka oraz Mistrz Świata w finałach IDA w kategoriach Show, Technical i Show Class, a także wicemistrz Europy z 2005 roku. Zdobywca kilkunastu tytułów Mistrza Polski.

Warp Travelers
COK Dom Narodowy
17.11.2023
18:00
30 złWróć do listy