Informacje

Nazwa:
Tango jest kobietą - przedstawienie muzyczno-taneczne
Miejsce:
Dom Narodowy
Data:
2024-03-08 18:00 -
Miejsce:
Dom Narodowy
Opis:

Cieszyński Ośrodek Kultury Dom Narodowy zaprasza na wyjątkowe przedstawienie muzyczno-taneczne z udziałem zawodowych muzykjów i tancerzy, członków zespołu Colours of tango! Wydarzenie pt. Tango jest kobietą odbędzie się w Dzień Kobiet, w piątek 8 marca o godzinie 18:00 w sali widowiskowej Domu Narodowego w Cieszynie.


TANGO JEST KOBIETĄ
przedstawienie muzyczno-taneczne zespołu Colours of tango

  • 8 marca 2024
  • godz. 18:00
  • bilety w cenie 50 zł dostępne online oraz kasie COK

Wiele definicji wymyślono na przestrzeni lat na temat argentyńskiego tanga. Ono jednak zdaje się wymykać każdej z nich. Pasja, emocje, miłość i nienawiść? Tęsknota i nostalgia? A może niespełnione uczucie, niezrealizowane marzenie, niewypowiedziane słowa? Tango argentyńskie ma swoje tajemnice...

Czy odważna teza postawiona przez jednego z bohaterów spektaklu znajdzie swoje uzasadnienie? Czy wszyscy się z nią zgodzą?
Zapraszamy Państwa na wyjątkowe przedstawienie muzyczno - taneczne. Zabieramy Widzów do gorącego Buenos Aires, by przy kieliszku wina zastanowić się nie tylko nad tym, jakie emocje wywołuje tango, ale też jaki ma wpływ na nasze życie. W spektaklu biorą udział zawodowi muzycy i tancerze. Zespół tworzą artyści z wielu krajów.

Colours of tango:

  • Oscar Ernesto-Ovejero
  • Aneta Salwińska
  • Konrad Salwiński

Scenariusz i reżyseria: Michał Kaczmarek
czas trwania: 90 minut.

 
Wróć do listy