Informacje

Nazwa:
Sylwester Art Trio - Lato z Muzyką - 28.07.2024
Miejsce:
Park Pokoju w Cieszynie
Data:
2024-07-28 16:00 -
Miejsce:
Park Pokoju w Cieszynie
Opis:

 

 Zapraszamy na koncert cyklu "Lato z Muzyką"!

 

Czeka nas niezwykłe popołudnie pełne niezapomnianych muzycznych doznań na świeżym powietrzu. Z radością zapraszamy wszystkich miłośników muzyki, rodziny, przyjaciół i sąsiadów na wyjątkowy koncert.

 

  • Niedziela, 28.07.2024

  • Park Pokoju w Cieszynie 

  • godz. 16:00

 

Sylwester Art Trio

Julia Kania - wokal
Maciej Kitajweska - kontrabas
Sylwester Sośniak - gitara

Prowadzenie: Grażyna Durlow
Kierownictwo artystyczne - Witold Raszka


 

Cały program:
https://tinyurl.com/LatozMuzyka 

 

Nie zapomnijcie zabrać ze sobą koców, leżaków i koszy piknikowych. Park Pokoju to idealne miejsce na relaks i wspólne spędzenie czasu, a koncerty na świeżym powietrzu dodadzą temu wyjątkowego uroku.

 

Nie może Was zabraknąć! Dołączcie do nas w niedzielę, by wspólnie rozpocząć muzyczne lato. Będzie to niezapomniane wydarzenie pełne dźwięków, radości i dobrej zabawy.

 W przypadku deszczu koncerty odbędą się w sali widowiskowej Domu Narodowego.

 

Do zobaczenia w Parku Pokoju! 

 

Lato z Muzyką 2024 organizowane są w ramach projektu "Cieszyn ReAnimacja". Celem projektu jest przywrócenie dla działań kulturalnych centrum Miasto Cieszyn poprzez organizowanie cyklu wydarzeń - koncertów i spektakli z udziałem lokalnych artystów, a także w przestrzeni miejskiej, a także pokazów filmowych na rynku. Więcej szczegółów niedługo! Do zobaczenia w Kulturze. Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Kultura-Interwencje.

 
Wróć do listy