Informacje

Nazwa:
Noworoczny koncert Cieszyńskich Gwiazdeczek
Miejsce:
Dom Narodowy
Data:
2022-01-26 16:00 -
Miejsce:
Dom Narodowy
Opis:

Uwaga! Zaplanowany na najbliższą środę noworoczny koncert Stowarzyszenie Mażoretek "Cieszyńskie Gwiazdeczki" nie odbędzie sie w tym terminie z przyczyn niezależnych.
Niedługo podamy nowy termin wydarzenia. Przepraszamy za niedogodności.

---------------

Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" i Stowarzyszenie Mażoretek "Cieszyńskie Gwiazdeczki" zapraszają na noworoczny występ Cieszyńskich Gwiazdeczek, które wystąpią dla nas na deskach sceny sali widowiskowej Domu Narodowego w Cieszynie w środę 26 stycznia 2022 r. o godzinie 16.00! Bilety w cenie 15 zł (10 zł ulgowy) dostępne do nabycia przed każdym treningiem zespołu u trenerek oraz bezpośrednio przed koncertem.

CIESZYŃSKIE GWIAZDECZKI

Zespół Mażoretek „Cieszyńskie Gwiazdeczki” to 3 grupy dziewcząt: mini kadetki, kadetki i juniorki. Dziewczynki występują na różnych uroczystościach i koncertach, biorą udział w wielu konkursach i festiwalach, w Polsce i za granicą. Największym sukcesem jest zdobycie tytułu mistrzyń Świata przez Maję Wysocką i Nataszę Rymanowską w kategorii solistek, mistrzyń Świata w kategorii duo/trio przez duet kadetek i trio juniorek czy II wicemistrzyń Europy przez duet kadetek Maję Wysocką i Olę Brodę.. Dziewczynki ćwiczą pod okiem swoich trenerek Dagmary Rymanowskiej, Mai Rymanowskiej, a nad wszystkim czuwa manager zespołu Anna Wysocka.

 

 
Wróć do listy