Informacje

Nazwa:
Moonfall - Wakacyjne Kadry - 19.07.2024
Miejsce:
Rynek Cieszyn
Data:
2024-07-19 21:30 -
Miejsce:
Rynek Cieszyn
Opis:

 

Piątek na cieszyńskim rynku razem z kinem plenerowym Wakacyjne Kadry!


Lato to czas, kiedy długie, ciepłe wieczory aż proszą się o spędzenie ich na świeżym powietrzu. Dlatego mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie – Wakacyjne Kadry, czyli nasze letnie kino plenerowe!
Zapraszamy wszystkich miłośników kina na seanse pod gołym niebem. Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo filmowych hitów, które umilą letnie wieczory w gronie rodziny i przyjaciół.

  • Kiedy? W piątek - 19.07.2024

  • Gdzie? Rynek w Cieszynie

  • O której? 21:30

 

19.07.2024 - 21:30 - Moonfall
reż. Roland Emmerich, USA 2022 / sci-fi, katastroficzny

 

Na skutek serii niewyjaśnionych zjawisk Księżyc wypada ze swojej orbity i obiera kurs kolizyjny z Ziemią. Jeśli dojdzie do zderzenia, nasza planeta ulegnie zagładzie. Była astronautka Jo Fowler (Halle Berry) jest przekonana, że przyczyną tego zjawiska jest działanie pewnej tajemniczej siły o niejasnym pochodzeniu. Większości naukowców i polityków ta teoria wydaje się szalona, ale Fowler wierzy, że jest wciąż szansa, by ocalić Ziemię. Wraz z jedynymi ludźmi, którzy wierzą w jej koncepcję: dawnym astronautą Brianem Harperem (Patrick Wilson) oraz niejakim Housemanem (John Bradley), specem od teorii spiskowych, Fowler przygotowuje misję ostatniej szansy. Kładąc na szali całą swoją wiedzę, doświadczenie i życie, wyruszają w kosmiczną podróż, podczas której odkryją, że Księżyc nie jest tym, czym nam się zawsze wydawał.

 


Cały program:
https://tinyurl.com/WakacyjneKadry2024

Projekcje odbywają się zawsze po zmroku, w lipcu w okolicach godz. 21:30, a w sierpniu około 21:00. Zapraszamy na cieszyński rynek!

Nasze kino plenerowe to świetna propozycja dla wszystkich – rodzin z dziećmi, par, grup przyjaciół, a także dla tych, którzy lubią spędzać czas w towarzystwie innych miłośników kina. Przyjdźcie i cieszcie się filmowym wieczorem w wyjątkowym otoczeniu.
Nie zapomnijcie zabrać koców i dobrego humoru! Czekają na Was wygodne leżaki i niesamowita atmosfera. 

Wakacyjne Kadry 2024 organizowane są w ramach projektu "Cieszyn ReAnimacja". Celem projektu jest przywrócenie dla działań kulturalnych centrum Miasto Cieszyn poprzez organizowanie cyklu wydarzeń - koncertów i spektakli z udziałem lokalnych artystów, a także w przestrzeni miejskiej, a także pokazów filmowych na rynku. Więcej szczegółów niedługo! Do zobaczenia w Kulturze. Zadanie dofinansowane ze środków Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu Kultura-Interwencje.

Do zobaczenia na Wakacyjnych Kadrach! 

 
Wróć do listy