Informacje

Nazwa:
Kobiety pytają o miasto
Miejsce:
Sala widowiskowa COK Dom Narodowy
Data:
2020-09-29 17:00 - 2020-09-29 18:30
Miejsce:
Sala widowiskowa COK Dom Narodowy
Opis:

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Gabrielą Staszkiewicz, Burmistrzynią Miasta Cieszyna, w ramach spotkań kobiet z samorządem.

To będzie wyjątkowe spotkanie. Trafia nam się bowiem sposobność bezpośredniej rozmowy z kobietą burmistrzynią. Porozmawiajmy jak kobiety z kobietami - o naszym mieście. Umiemy zarządzać budżetem domowym, jesteśmy zapobiegliwe, oszczędne i odpowiedzialne. Kto jak nie kobiety ma wiedzieć jak ma w codziennym życiu funkcjonować miasto?! Podzielimy się więc naszymi doświadczeniami w trochę szerszej skali - jak zarządzać miastem, co poprawić, co zmienić, czego brakuje, jak jeszcze lepiej żyć w naszym kochanym Cieszynie.

Spotkanie to wyjątkowa okazja kobiecego bycia razem i dyskusji o tym, co publiczne. Wiecie, że w Cieszynie zaczyna się WIELKA PRZEBUDOWA. Wasze uwagi mogą być bezcenne. Zapiszcie proszę w kalendarzu datę. Bardzo liczymy na reprezentację kobiet w każdym wieku.

Zachęcamy do zadawania pytań o wszystko, co z naszej kobiecej perspektywy może być ważne. Dla przykładu podajemy kilka interesujących nas zagadnień:
- Czego jeszcze potrzebujemy jeśli interesuje nas dobry miejski styl i estetyka miasta?
- Czy sklepy na Głębokiej wydłużą godziny otwarcia?
- Czy po rewitalizacji będzie w centrum publiczne WC?
- Czy miasto jest przygotowane na drugą falę epidemii?
Prosimy o przesyłanie doprecyzowanych pytań do 27/09/2020 przez Facebook na stronę @cieszynskienaobcasach na lub na e-mail redakcjacno@gmail.com.

Liczba miejsc do 75 osób. Obowiązkowe są maseczki.

Uczestniczki spotkania wyrażają zgodę na robienie zdjęć i rejestrację spotkania kamerą oraz udostępnienie ich w mediach społecznościowych, a także na stronach internetowych i w mediach społecznościowych organizatorek spotkania.

Cykl „Kobiety pytają o miasto” odbywa się w ramach zadania „Kobiece medium OBYWATELSKIE CIESZYŃSKIE NA OBCASACH realizowanego przez Stowarzyszenie Klub Kobiet Kreatywnych w Cieszynie.
Działanie sfinansowane ze środków Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030.
Wróć do listy