Informacje

Nazwa:
Czego chcieć więcej - wernisaż wystawy fotografii Arka Juzofa
Miejsce:
Galeria Ceglana Domu Narodowego
Data:
2024-02-06 18:00 -
Miejsce:
Galeria Ceglana Domu Narodowego
Opis:

Cieszyńskie Towarzystwo Fotograficzne i Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" zaprasza do udziału w wernisażu wystawy fotografii sportowej Arka Juzofa pt. "Czego chcieć więcej". Otwarcie wystawy odbędzie się we wtorek 6 lutego 2024 r. w Galerii Ceglanej, na parterze Domu Narodowego. Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 10 marca 2024 r. w godzinach pracy Cieszyńskiego Ośrodka Kultury.

CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ
wernisaż wystawy fotografii Arka Juzofa

  • wtorek, 6 lutego 2024 r.
  • godz. 18:00
  • Galeria Ceglana, na parterze Cieszyńskiego Ośrodka Kultury
  • Ekspozycja będzie dostępna dla zwiedzających do 10 marca 2024 r. w godzinach pracy Cieszyńskiego Ośrodka Kultury.

ARKADIUSZ JUZOF - CZEGO CHCIEĆ WIĘCEJ
wystawa fotografii

Jak pisza koleży z Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego: „Arek od początku roku 2023 był członkiem Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego lecz w gronie fotografów był znany ze swojej pasji długo wcześniej. Jest autorem setek wspaniałych zdjęć na których bezbłędnie pokazuje emocje. Jego zdjęcia są ściśle związane z tym co uwielbiał, czyli biegi, góry i podróże. Jako fotograf sportowy był czynnym uczestnikiem górskich zawodów biegowych. Doskonale rozumiał z czym mierzą się zawodnicy. Znał ich wysiłek i zmęczenie, znał bariery, które przełamywali, ale wiedział też jak smakuje satysfakcja po udanym biegu. Doskonale potrafił to wszystko dostrzec na ich twarzach i uwiecznić na fotografiach. Arek od jakiegoś czasu nosił się z tym by swoje zdjęcia pokazać na autorskiej wystawie, niestety nie zdążył , zmarł 27 września 2023.

Wystawę, którą planował we współpracy z żoną, Panią Iwoną organizują koleżanki i koledzy z Cieszyńskiego Towarzystwa Fotograficznego”.

 
Wróć do listy