Taniec Intuicyjny

Chcesz się poczuć dobrze w swoim ciele? odkryć nowe możliwości ruchowe? Odnaleźć miękkość i radość w ruchu? Poznać czym jest taniec autentyczny i spotkać się sam/a ze sobą i innymi, fajnymi ludzmi oraz zrelaksować się w najlepszy możliwy sposób? W takim razie przybywaj!

Jak to będzie wyglądać: Rozpoczniemy od rozgrzewki, aby przygotować ciało do głębszej pracy. Następnie eksplorować będziemy różnorodne techniki tańca autentycznego, pozwalając uczestnikom swobodnie wyrażać siebie. Poprowadzimy sesje improwizacji, które pozwolą odkryć Waszą indywidualną ekspresję. To nie tylko taniec, to podróż przez emocje, myśli i uczucia, które wyrażasz za pomocą ruchu. Niezależnie od Twojego doświadczenia tanecznego, jesteś mile widziana/y! Weź ze sobą wodę, wygodne ubranie i gotowość na uzdrawiającą podróż, która odblokuje Twoje "WOLNE CIAŁO"!

ZAJĘCIA ORGANIZACYJNE - 19.09. godz. 18.00 

Kiedy: 19.9.2023 Godzina: 18:30 – 20:30 Gdzie: Dom Narodowy, Cieszyn
Koszt uczestnictwa: płacisz ile czujesz Liczba miejsc ograniczona, więc nie zwlekaj z rejestracją!
Poprowadzi - Magdalena Kokora.

Moja droga taneczna to inspiracja przede wszystkim szkołą 5 Rytmów, Movement Medicine, uzupełnione o roczny kurs Technik terapii tańcem i analizy ruchu IBA. Doświadczenia setki godzin na różnych parkietach przekazuję w swojej kreatywnej pracy z ciałem, gdzie szukam ścieżki między sercem i umysłem. Uwielbiam improwizować, kąpiele w zimnej rzece, długie, mądre rozmowy i ciszę.

Zgłoszenia: madlenkokora@gmail.com