Aktualności

Zobacz wszystkie
19 kwietnia 2023

Zapraszamy wystawców na kiermasz handlowy podczas Święta Trzech Braci

Cieszyński Ośrodek Kultury zaprasza wystawców na kiermasz handlowy podczas 31. Święta Trzech Braci 2023. Wydarzenie będzie odbywało sie w dniach 16-18 czerwca 2023 r. na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie. Cieszyński Ośrodek Kultury "Dom Narodowy" jako organizator wydarzenia udostępnia przestrzeń pod stoiska handlowe, strefę gastronomiczną i strefę zabaw dla dzieci.

Do grona Wystawców (dzierżawców) mogą być przyjęci wyłącznie Przedsiębiorcy i Rękodzielniczy prowadzący działalność zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Podstawą do rozpatrzenia wniosku o przyjęcie do grona Wystawców jest przesłanie druku zgłoszenia na kiermasz handlowy, dostępnego w sekretariacie Domu Narodowego i na stronie www.domnarodowy.pl. Zgłoszenia należy wysyłać na adres: dor@domnarodowy.pl. Ostateczny termin przesyłania zgłoszeń mija 19 maja 2023 r. Ilość miejsc jest ograniczona! 

Więcej informacji można znaleźć w szczegółowym regulaminie dostępnym do pobrania poniżej wraz z formularzem zamówienia na dzierżawę:

Informacje udzielane są pod nr tel. 602 784 374

 

 

 

 

 

 

Powrót