Aktualności

Zobacz wszystkie
14 września 2023

OFF TRAVELLERS - informacja o biletach

Już od 15 do 17 września 2023 roku zapraszamy Was na granicę polsko-czeską do Cieszyna, gdzie odbędzie się trzecia edycja Festiwalu Dobrego Życia Off Travellers! Czekają Was trzy dni prelekcji, spotkań autorskich i rozmów poświęconych świadomemu podróżowaniu, ekologii i tematyce lajfstajlowej.

OFF TRAVELLERS 2023 - FESTIWAL DOBREGO ŻYCIA

  • 15-17 września 2023 roku
  • miejsce: Cieszyn

Po raz 3 zapraszamy na Festiwal Dobrego Życia OFF TRAVELLERS! Tym razem spotkamy się w zabytkowym Cieszynie – mieście położonym na styku granic i kultur. Zaprosiliśmy wspaniałe postacie świata podróży, dziennikarstwa oraz sztuk wszelakich, które podzielą się z nami swoją wiedzą i niezwykłymi doświadczeniami. Nasz festiwal jest też okazją do rozwinięcia umiejętności i pasji podczas różnorodnych warsztatów skierowanych do wszystkich niezależnie od wieku. Wydarzeniu towarzyszyć będą spotkania autorskie, koncerty i spacery po malowniczym Śląsku Cieszyńskim na granicy polsko-czeskiej.

 


cena karnetu na festiwal: 169 zł
Darmowy wstęp na Festiwal dotyczy dzieci do 11 roku życia (włącznie). Od 12 roku życia obowiązuje karnet normalny.

Przedsprzedaż biletów online na stronie Domu Narodowego. W czasie trwania festiwalu w Domu Narodowym będzie można nabyć pojedyncze bilety na poszczególne wydarzenia (organizatorzy nie gwarantują dostępności karnetów w dniu rozpoczęcia festiwalu).

BILETY:
Karnety na Festiwal w cenie 169 zł do nabycia na stronie COK Dom Narodowy
albo poprzez portal zrzutka.pl: 

Dostępne są również bilety jednodniowe w cenie 70 zł:

ZAPISY NA WARSZTATY:
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują zapisy na warsztaty Udział w warsztatach jest bezpłatny, jednak pierwszeństwo udziału mają posiadacze karnetów oraz biletów jednodniowych.
Opisy poszczególnych warsztatów można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Więcej informacji o festiwalu TUTAJ

Powrót